Скачайте мобільний додаток

Завантажити безкоштовно

Тепер замовити таксі та скористатися послугами Київ Таксі стало ще простіше! Просто скачайте мобільний додаток виклику таксі на смартфон і викликайте таксі з зручністю!

киев такси

Які у нас послуги?

Київ Таксі - краще таксі в Києві

Компанія "Київ Таксі" надає послуги пасажирських перевезень в комфортабельних автомобілях бізнес і преміум класу в Києві та Київській області. Ми надаємо весь спектр послуг комфортного таксі!

Економ таксі в Києві – найкращий спосіб дістатися в будь-яку точку міста швидко, недорого і без «товкучки» в громадському транспорті! Таксомоторних підприємство «Київ Таксі» пропонує скористатися не тільки недорогим, але і комфортним економ таксі, яке порадує як студентів, так і заможних людей. Звернемо вашу увагу на те, що в більшості випадків при замовленні таксі економ, на виклик приїжджає стара гнила іномарка або ж «втомлений» Daewoo Lanos, що виключає комфортну і безтурботне поїздку по місту.

Чим ми відрізняємося від інших підприємств

Незважаючи на низький тариф таксі економ, замовивши в нашій компанії автомобіль, ви отримуєте комфортне, сучасне, повністю технічно обслуженное і зручний транспортний засіб класу:

  • Сhevrolet Lacetti,
  • Nissan Almera,
  • Mazda 3.

Крім того, нашого автопарку цілком достатньо, щоб покрити все місто і область. Таким чином, в яку б точку міста вам не знадобилося доїхати, автомобіль знаходитися поруч, що зводить час подачі таксі економ в Києві до мінімуму. Необхідно також звернути увагу на те, що в нашому підприємстві працюють тільки ввічливі і висококваліфіковані водії, що гарантує приємну поїздку, незалежно від тарифу.

Якщо ви шукаєте надійну таксомоторів, яка цінує своїх клієнтів, наша компанія саме те, що потрібно, так як для постійних клієнтів діють різні знижки на послуги, а також акції. Вам не потрібно додатково реєструватися або оформляти заявку на знижки. Необхідно користуватися послугами компанії і поцікавитися знижкою. Ваш номер телефону буде автоматично доданий в список постійних клієнтів.

ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ?

Замовити економне таксі дуже просто, необхідно лише скористатися зазначеними на сайті телефонами, вказати місце розташування, місце призначення і бажаний час подачі. Диспетчера оброблять ваше замовлення і відправлять водія за вами. Зробити замовлення: (050) 502-02-02, (097) 502-02-02, (073) 502-02-02.

Заказать