Скачайте мобільний додаток

Завантажити безкоштовно

Тепер замовити таксі та скористатися послугами Київ Таксі стало ще простіше! Просто скачайте мобільний додаток виклику таксі на смартфон і викликайте таксі з зручністю!

киев такси

Які у нас послуги?

Київ Таксі - краще таксі в Києві

Компанія "Київ Таксі" надає послуги пасажирських перевезень в комфортабельних автомобілях бізнес і преміум класу в Києві та Київській області. Ми надаємо весь спектр послуг комфортного таксі!

Таксі онлайн – це відмінна можливість викликати таксі швидко, зручно і без необхідності зв’язуватися з диспетчером. У більшості випадків таксі Київ онлайн замовляють, якщо немає можливості розмовляти по телефону або людина перебувати в дуже шумному місці. Спеціально для таких випадків таксомоторна компанія «Київ Таксі» розробила зручну форму для виклику таксі онлайн, в якій легко розібратися і заповнити.

ЯК ЗАМОВИТИ ТАКСІ ПО ІНТЕРНЕТУ

Якщо ви знаходитесь на цій сторінці, то пів страви на замовлення натаксі онлайн вже зроблено. Тепер вам слід заповнити анкету, а саме:

  • Вказати місцезнаходження;
  • Вказати місце призначення;
  • Вказати бажаний тариф;
  • Вказати бажаний час подачі автомобіля.

Звернемо вашу увагу на те, що за допомогою даної форми виклику таксі онлайн у вас є можливість дізнатися вартість і дальність поїздки. Таким чином, в яку б точку міста або області вам не знадобилося дістатися, де б ви не знаходилися, замовити таксі онлайн простіше простого.

Замовити таксі онлайн швидко і зручно з «Київ Таксі». Немає можливості викликати таксі по телефону: (050) 502-02-02, (097) 502-02-02, (073) 502-02-02. Скористайтеся формою онлайн замовлення і замовте таксі онлайн, заповнивши коротку анкету.

Заказать