Скачайте мобільний додаток

Завантажити безкоштовно

Тепер замовити таксі та скористатися послугами Київ Таксі стало ще простіше! Просто скачайте мобільний додаток виклику таксі на смартфон і викликайте таксі з зручністю!

киев такси

Какие у нас услуги?

Київ Таксі - краще таксі в Києві

Компанія "Київ Таксі" надає послуги пасажирських перевезень в комфортабельних автомобілях бізнес і преміум класу в Києві та Київській області. Ми надаємо весь спектр послуг комфортного таксі!

Таксі з терміналом дає можливість скористатися послугами таксі і при цьому виключає необхідність використовувати готівковими коштами. Забули готівку вдома або витратили все в магазині? Не біда! Скористайтеся послугами таксомоторного підприємства «Київ Таксі» і замовте таксі з терміналом в Києві або Київській області. Звернемо вашу увагу, що наші таксі термінал працюють з усіма українськими та іноземними банками. Таким чином, скористатися послугами візника і оплатити поїздку карткою не складе труднощів.

Чому таксі з терміналів популярність?

В еру інформаційних технологій старі методи розрахунку поступово здають позиції перед банківськими картами, так як оплачувати послуги і товари картою набагато простіше, зручніше і швидше, в тому числі і таксі по безналу. Переваг оплати таксі картою величезна кількість, але основними є:

  • Немає необхідності носити з собою готівку грошові кошти;
  • Виключається ймовірність ситуації, коли у водія немає здачі;
  • Оплата за послуги проходить в лічені секунди;

Виключається ймовірність втрати або крадіжки грошей, тому що якщо ви втратили банківську карту, її можна просто заблокувати, що захищає вас від фінансових втрат.

ЯК ВИКЛИКАТИ ТАКСІ З терміналів В КИЄВІ

Звернувши вашу увагу на те, що не всі автомобілі оснащені терміналом. Тому, при виклику таксі онлайн або по телефону, вам слід вказати, що необхідно подати таксі з терміналом Київ, а не звичайний автомобіль. Зробити замовлення можна за допомогою форми онлайн замовлення або телефонів: (050) 502-02-02, (097) 502-02-02, (073) 502-02-02.

Заказать