Скидка на каждый онлайн заказ такси

Доступная цена каждой поездки! Рассчитайте стоимость онлайн.
Скидка на каждый онлайн заказ такси

Скільки коштує проїзд на таксі у Києві

Одним з важливих критеріїв вибору таксі в Києві є ціна поїздки. Саме від вартості поїздки відштовхуються багато киян. Так як в столиці працює досить багато служб, то і ціни на проїзд скрізь різні. Однак якщо ви шукаєте найвигіднішу вартість для власної поїздки, то варто звернути увагу на службу "Таксі Київ".

Злагоджений механізм роботи компанії дає можливість запропонувати кращу ціну кожної поїздки на таксі. Досягається оптимальна ціна за рахунок великого парку авто, які працюють за різними тарифами. Це є чудовою нагодою для киян скористатися як дешевим таксі, так і замовити бізнес або преміум клас.

Як дізнатися точну вартість проїзду на таксі

Існує кілька способів дізнатися вартість. Найбільш вигідний та простий - розрахувати онлайн. Вам буде потрібно вказати в формі онлайн замовлення адресу подачі та маршрут поїздки, після чого ви побачите точну вартість за діючими тарифами "Київ таксі". При необхідності в формі можна розрахувати додаткові послуги, які досить популярні серед киян. Так, наприклад, якщо у вас планується поїздка з домашнім улюбленцем, то ціна буде на 60 грн. дорожче звичайної.

Як вже писали вище, існує кілька класів автомобілів, які працюють за своїми тарифами. Це дає можливість вибрати той клас та тариф таксі, який вам необхідний для конкретної поїздки. Найдешевше таксі в Києві можна замовити, використовуючи економ таксі. У той же час ви можете порівняти ціни на проїзд між різними класами.

Ще один спосіб дізнатися точну вартість проїзду на таксі в Києві - звернутися до оператора. Для цього варто звернутися на номери "Таксі Київ", вибравши телефон одного з операторів мобільного зв'язку. Диспетчер служби уточнить всі необхідні параметри, клас авто та підкаже вам точну ціну проїзду.

Ознайомитися з базовими цінами таксі

Не дивлячись на те, що кожен клас автомобілів працює за власними цінами, є базові тарифи на проїзд в таксі. Зазвичай, це тарифи середні для автомобілів стандарт класу. Якщо ви розраховуєте вартість проїзду онлайн, або через оператора, та не уточнюєте бажаний клас авто, то саме за стандартними цінами буде розрахована вартість проїзду.

Сьогодні у Києві діють такі тарифи:

Мінімальне замовлення від 40 грн.
Тариф по Києву від 6 грн/км
Тариф межмісто від 9 грн/км
Попереднє замовлення Без доплати
Погодинне обслуговування 90 грн/год.
Драйвер таксі (тверезий водій) подвійний тариф
Перевезення тварин + 60 грн. до тарифу
Кондиціонер Без доплати

Більш детальна інформація доступна на сторінці ціни таксі в Києві. Наша служба намагається запропонувати найвигідніші ціни на проїзд в таксі, а також організувати максимальну подачу авто на кожне замовлення в Києві. Саме для цього використовуються різні класи автомобілів, які дають можливість не тільки запропонувати вигідну вартість проїзду, але і комфорт в дорозі для кожного клієнта компанії.