Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Популярні послуги таксі в Києві

Пропонуємо вам ознайомитися з популярними послугами нашої служби. Великий парк комфортних автомобілів та доступна вартість кожної поїздки.
Популярні послуги таксі в Києві
Попереднє замовлення
Можливість оформити замовлення на будь-який час та день тижня. Зручно при поїздках в аеропорт та вокзал Києва. Надійно та недорого.
Зустріч з табличкою
Водій зустріне вас з табличкою біля виходу з паспортного контролю в аеропорту, або біля виходу з вагона на вокзалі.
Драйвер (тверезий водій)
Професійний водій нашої служби сяде за кермо вашого автомобіля та пережене за вказаною адресою, або на найближчу парковку.
Дешеве міжміське таксі
Великий парк комфортних автомобілів для міжміських поїздок. Оператор розрахує точну вартість та підбере комфортний автомобіль.
Такси в аэропорт Борисполь
Оцените качественный сервис и самые выгодные цены на поездку в аэропорт Борисполь. Рассчитайте стоимость такси в аэропорт онлайн.
Таксі на вокзал
Доступні ціни та великий автопарк для поїздок на вокзали Києва. Можливість розрахувати вартість онлайн та оформити замовлення заздалегідь.

Низька ціна таксі в Києві

Ознайомтеся з базовими цінами найдешевшого таксі Києва. Доступні транспортні послуги для поїздок по місту, в аеропорт, або по міжміському напрямку!
Базові тарифи
В аеропорт Бориспіль
Міжміське таксі
Базові ціни по місту
Подача автомобіля Безкоштовно
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Вартість по місту від 6 грн/км
Вартість за містом від 9 грн/км
Універсал Без доплати
Погодинно від 90 грн/час
Ціни на додаткові послуги
Попереднє замовлення Без доплати
Курьерська доставка + 50 грн. до тарифу
Зустріч з табличкою + 80 грн. до тарифу
Перевезення тварин + 60 грн. до тарифу
Драйвер (тверезий водій) х2 тариф
Кондиціонер Без доплати
Розрахувати вартість поїздки ви можете в будь-який зручний час за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись до оператора служби за номерами замовлення.
Напрямок Київ – Бориспіль
Академмістечко від 372 грн.
Васильківська від 288 грн.
Вокзальна від 318 грн.
Оболонь від 331 грн.
Дарниця від 258 грн.
Кловська від 296 грн.
Хрещатик від 308 грн.
Позняки від 220 грн.
Напрямок Бориспіль – Київ
Академмістечко від 379 грн.
Васильківська від 285 грн.
Вокзальна від 313 грн.
Оболонь від 323 грн.
Дарниця від 253 грн.
Кловська від 288 грн.
Хрещатик від 293 грн.
Позняки від 219 грн.
Розрахунок вартості в аеропорт Бориспіль проводитися від вашого будинку до терміналу аеропорту. Дізнайтеся точну вартість онлайн, або звернувшись до оператора служби.
Ціни таксі по Київскій області
Київ – Біла Церква від 664 грн.
Київ – Фастів від 538 грн.
Київ – Ірпінь від 101 грн.
Київ – Васильків від 245 грн.
Київ – Бородянка від 370 грн.
Київ – Обухів від 280 грн.
Київ – Переяслав-Хмельницкий від 630 грн.
Київ – Славутич від 1630 грн.
Ціни таксі по містам України
Київ – Харків від 4150 грн.
Київ – Одеса від 4125 грн.
Київ – Дніпро від 3880 грн.
Київ – Маріуполь від 7350 грн.
Київ – Запоріжжя від 4400 грн.
Київ – Львів від 4750 грн.
Київ – Кривий Ріг від 3680 грн.
Київ – Миколаїв від 4300 грн.
Таблиця цін на міжміські поїздки дає можливість ознайомитися з приблизною вартістю. Розрахуйте точну вартість через оператора нашої служби.

Великий автопарк для комфортних поїздок

Завдяки великому парку автомобілів забезпечується не тільки найшвидша подача таксі в Києві, а й високий рівень комфорту кожної поїздки.
Економ клас
Мінімальне замовлення від 30 грн.
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.
Бізнес клас
Мінімальне замовлення ві 50 грн.
Для комфортних ділових поїздок та трансферів.
Універсал
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Для поїздок з багажем в аеропорт або на вокзал.
Мікроавтобус
Мінімальне замовлення від 60 грн.
Для поїздок групами та урочистих заходів.

Зручний додаток таксі відкриє нові можливості

Мобільний додаток дасть можливість побачити найближчий доступний автомобіль, розрахувати вартість таксі та стежити за подачею водія на карті Києва.
Ви будете знати точну вартість майбутньої поїздки ще до посадки в салон автомобіля. Розрахунок вартості проводиться онлайн, за діючими тарифами.
У додатку реалізований вибір класу автомобіля, завдяки чому ви зможете розрахувати вартість та підібрати найбільш підходящий автомобіль таксі.
Архів поїздок прискорить та спростить процес виклику. Досить вибрати одну з попередніх поїздок та повторити її.
Оформити виклик можна як на найближчий час, так і попередньо. Для цього буде потрібно вказати час та дату поїздки.

Київ таксі - саме дешеве таксі Києва

Безперервне та метушливе життя в Києві вимагає максимальної мобільності і оперативності в будь-який час доби і дня тижня. Однак як організувати свої поїздки по місту так, щоб отримати максимальний комфорт і при цьому не переплачувати? Найпростіша відповідь на це питання, звернутися в надійну службу Київ таксі!

Служба Київ таксі - це цілодобове дешеве таксі Києва. У вашому розпорядженні весь наш досвід і професійний підхід, які дали можливість запропонувати найдоступніші ціни і весь перелік послуг. У вашому розпорядженні один з найбільших автопарків, завдяки якому забезпечується оперативна подача по Києву. Середній час подачі авто становить 10-15 хвилин, що є досить оперативним та зручним.

Особливу увагу ми приділили доступності поїздок, адже таксі в Києві має бути надійним, а також недорогим. Якщо ви хочете оперативно переміщатися по місту, не переплачуючи, а також необхідно викликати дешеве таксі Києва, то ми пропонуємо оцінити якісні послуги, лояльні ціни та великий автопарк, який завжди у вашому розпорядженні. Ми готові запропонувати таксі економ класу, де буде найнижча ціна, серед всіх служб Києва! Перевірити вартість замовлення можна цілодобово, зателефонувавши на наші номери таксі, а також розрахувати вартість в додатку або на сторінці онлайн замовлення.

Розрахувати вартість таксі онлайн

Сучасний Київ диктує свої правила і послуги таксі не виняток. Стрімкий розвиток мобільних технологій відкрив чудову можливість запропонувати киянам скористатися послугами не здійснюючи дзвінків, для цього достатньо відвідати сайт або завантажити додаток. Сьогодні будь-якому користувачеві доступна можливість сформувати онлайн замовлення таксі і розрахувати вартість на сайті, або в додатку. Потрібно зазначити адресу відправлення, точку прибуття та вибрати клас автопарку. Для найбільш економних поїздок найкращим рішенням буде тариф економ класу, де ціна таксі буде однією з найнижчих.

Однією з переваг служби «Київ таксі» є новий мобільний додаток для пасажирів, завдяки якому найдешевше таксі Києва завжди буде під рукою. Додаток має досить великий функціонал, в той же час все доступно та досить просто. Основним завданням було максимально спростити процес розрахунку ціни і прискорити онлайн замовлення таксі по Києву. Ви завжди можете встановити безкоштовно додаток нашої служби і отримувати якісний, надійний, але доступний сервіс таксі в Києві, без дзвінків оператору.

Доступні ціни на замовлення таксі в Києві

У Києві є постійна необхідність в переміщенні і часто кияни шукають надійне, але недороге таксі. Ми, прекрасно розуміємо це, тому було важливо сформувати різні цінові пропозиції. Ознайомитися з цінами можна на сайті, а також зателефонувавши за номерами виклику таксі до одного з наших операторів. У той же час не можна забувати про якість, яка повинна бути на вищому рівні. Якщо необхідно надійне, в той же час дешеве таксі Києва, то ми готові запропонувати самі лояльні ціни і умови, які відкриють можливість оперативно та цілодобово переміщатися по Києву не переживаючи про вартість.

У вашому розпорядженні зручні інструменти, які допоможуть самостійно розрахувати вартість, а також замовити дешеве Київ таксі - онлайн замовлення і мобільний додаток. Формат онлайн відмінно підійде для розрахунку ціни по Києву або в аеропорт Бориспіль. Буде потрібно вказати адресу подачі, прибуття і вибрати клас автопарку. Найдоступніші поїздки в таксі економ клас, але також вам доступний бізнес, комфорт або замовлення мікроавтобуса. Якщо вам зручніше чути голос оператора, то до ваших послуг номери замовлення таксі. Досвідчений та ввічливий оператор допоможе з вибором тарифу, а також розрахує точну вартість і відповість на всі питання по замовленню.

Запрошуємо до співпраці водіїв Києва

Запрошуємо до співпраці водіїв з власними автомобілями. Вільний графік та самі лояльні умови співпраці. Ви відразу будете бачити маршрут поїздки та вартість!

Найвигідніші умови співпраці

Пропонуємо найбільш лояльні та вигідні умови співпраці для водіїв. Мінімальні оплати, які дадуть можливість отримувати стабільний додатковий або основний заробіток.

Вільний графік роботи

Вільний графік дає можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. Ви можете працювати тільки тоді, коли вам це зручно. Маршрут поїздки та ціна доступна водієві ще до прийняття замовлення.