Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Великий автопарк для комфортних поїздок

Завдяки великому парку автомобілів забезпечується не тільки найшвидша подача таксі в Києві, а й високий рівень комфорту кожної поїздки.
Економ клас
Мінімальне замовлення від 30 грн.
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.
Бізнес клас
Мінімальне замовлення ві 50 грн.
Для комфортних ділових поїздок та трансферів.
Універсал
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Для поїздок з багажем в аеропорт або на вокзал.
Мікроавтобус
Мінімальне замовлення від 60 грн.
Для поїздок групами та урочистих заходів.

Автопарк таксі Києва - всі класи автомобілів

У Києві досить багато служб таксі, але далеко не всі можуть запропонувати своїм замовникам такий великий і різноманітний автопарк як «Київ таксі». Наша служба вже не перший рік надає послуги таксі по Києву, області та Україні. У своїй роботі ми використовуємо автомобілі різних класів, що дає можливість викликати як дешеве таксі економ класу в Києві, так і комфортабельні автомобілі бізнес класу. Завдяки різноманітності представлених автомобілів нашого автопарку вдалося запропонувати нашим пасажирам не тільки найнижчі тарифи таксі, а й забезпечити найшвидшу подачу в будь-яку точку Києва.

Велика увага служби «Київ таксі» приділяється саме автопарку, так як це безпосередньо впливає на якість обслуговування кожного нашого замовника. Ми активно працюємо над тим, щоб забезпечити необхідний автомобіль для будь-яких поїздок по Києву. У той же час дуже важливо дати можливість користувачу вибрати не тільки авто, але доступну вартість. Так, кожен клас автомобілів працює за своїми тарифами таксі, а розрахувати точну вартість таксі в Києві ви можете за допомогою форми онлайн замовлення на сторінках нашого сайту.

Автомобілі таксі економ класу

Автопарк таксі економ класу - відмінна можливість економити, якщо послугами таксі ви користуєтеся постійно. Авто економ класу є найдоступнішими і популярними. Якщо ви шукаєте дешеве таксі в Києві, то тарифи економ класу вас приємно здивують. До таксі Києва економ можна віднести автомобілі - Renault Logan, Hyundai i20, Peugeot 208 Volkswagen Polo, Kia Rio, Chery Amulet, Toyota Auris, Nissan Note, Suzuki Swift, Skoda Fabia.

Автомобілі таксі стандарт класу

Найбільш популярний і затребуваний автопарк стандарт класу, який дають можливість комфортно пересуватися по Києву. Дана категорія автопарку «Київ таксі» найбільш популярна і зручна постійним пасажирам. До таксі стандарт класу відносяться автомобілі - Ford Focus, Volkswagen Jetta, Hyundai i30, Elantra, KIA Cee'd, KIA Spectra, Toyota Corolla, Mitsubishi Lancer, Honda Civic, Сітроен С4.

Автомобілі таксі бізнес класу

Автопарк таксі бізнес класу відмінно підійде для обслуговування корпоративних клієнтів, трансферів в аеропорт Бориспіль, а також для комфортних поїздок по Києву. Розрахувати вартість бізнес таксі ви можете на сторінках нашого сайту, а також звернувшись до одного з наших операторів. До таксі бізнес класу відносяться такі автомобілі як - Volkswagen Passat B8, Mazda 6, Toyota Camry, Skoda Superb, KIA Optima. Honda Accord, Hyundai Sonata.

Універсали та мікроавтобуси таксі

Важливо й те, що звернувшись в «Київ таксі» ви можете замовити таксі «універсал», який дасть можливість не тільки з комфортом дістатися до пункту призначення, а й акуратно помістити ваш багаж. Особливо часто автомобілі таксі «універсал» замовляють для міжміських поїздок, або для перевезення невеликого вантажу.

Досить великою популярністю користується замовлення мікроавтобуса в Києві. Служба «Київ таксі» має в своєму розпорядженні великим автопарком мікроавтобусів різної місткості і комфортабельності. Звернувшись в нашу службу, ви зможете підібрати і зробити замовлення мікроавтобуса в Києві недорого.

Запрошуємо до співпраці водіїв Києва

Запрошуємо до співпраці водіїв з власними автомобілями. Вільний графік та самі лояльні умови співпраці. Ви відразу будете бачити маршрут поїздки та вартість!

Найвигідніші умови співпраці

Пропонуємо найбільш лояльні та вигідні умови співпраці для водіїв. Мінімальні оплати, які дадуть можливість отримувати стабільний додатковий або основний заробіток.

Вільний графік роботи

Вільний графік дає можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. Ви можете працювати тільки тоді, коли вам це зручно. Маршрут поїздки та ціна доступна водієві ще до прийняття замовлення.