Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Великий автопарк для комфортних поїздок

Завдяки великому парку автомобілів забезпечується не тільки найшвидша подача таксі в Києві, а й високий рівень комфорту кожної поїздки.
Економ клас
Мінімальне замовлення від 30 грн.
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.
Бізнес клас
Мінімальне замовлення ві 50 грн.
Для комфортних ділових поїздок та трансферів.
Універсал
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Для поїздок з багажем в аеропорт або на вокзал.
Мікроавтобус
Мінімальне замовлення від 60 грн.
Для поїздок групами та урочистих заходів.

Економ таксі в Києві

Цінуйте комфорт, але не хочете при цьому переплачувати? Повністю вас підтримуємо! Ви в будь-який час можете замовити найдорожче економ таксі Києва. Надійний і цілодобовий сервіс, завдяки якому кожна ваша поїздка по столиці буде ще і дешевою.

Великий автопарк доглянутих автомобілів гарантує швидку подачу і можливість запропонувати таксі недорого в будь-який день тижня і час доби. Також не залишений без уваги питання з цінами на послуги таксі, адже якісний сервіс може бути недорогим і оперативним. Для цього ми сформували найдоступніші ціни таксі економ класу, а також один з найбільших автопарків Києва, для зручності кожного замовника. Термінова подача, низька ціна, а також досвідчений персонал компанії, зроблять вашу поїздку доступною і комфортною.

Чому варто вибрати економ таксі Києва

Якщо для вас важливий комфорт і надійний сервіс, при цьому звертайте увагу на цінами на послуги, то наша пропозиція буде найвигіднішим, але без втрати в якості обслуговування. Пропонуємо ознайомитися з перевагами звернення в службу Київ таксі:

 • різні види автопарку: економ, комфорт, бізнес;
 • прозора вартість проїзду на таксі;
 • попередній розрахунок вартості;
 • замовляйте онлайн або звернувшись на номери виклику;
 • простий і легкий процес замовлення;
 • різні варіанти оплати: безготівковий і готівковий розрахунок;
 • безпечні, комфортабельні доглянуті машини;
 • своєчасна подача за вказаною адресою;
 • вибирайте відповідний тариф і клас автомобіля;
 • професійні та приємні водії;
 • подорожі по місту і області.

Подорожуйте комфортно і безпечно з самим недорогим таксі в Києві, вибравши нашу компанію! Оцініть преміум сервіс за найнижчими цінами, а також уважне ставлення до кожного замовлення. Завдяки цьому ви завжди можете вибрати економ таксі в Києві, де кожна поїздка буде виконана надійно і дешево. У цьому легко переконатися, досить просто розрахувати вартість онлайн або звернутися цілодобово до оператора. Важливий і професійний оператор завжди допоможе розрахувати вартість на економ таксі і підбере вільний автомобіль.

Недороге економ таксі в Києві

Найчастіше киян цікавить ціна поїздки. Наша служба готова запропонувати недороге таксі Києва з автомобілями різних класів і швидкої подачею. Професійні водії, з величезним досвідом, оперативно і безпечно доставлять вас до пункту призначення. Ви завжди можете переконатися в тому, що у нас найдоступніші ціни, а також розрахувати вартість поїздки в Києві на економ таксі онлайн.

Великий автопарк різних класів дає можливість запропонувати різні ціни на послуги, а також надати необхідний автомобіль під конкретний характер вашого замовлення. Однак найбільш часто відбуваються звичайні замовлення по Києву. В такому випадку вам ідеально підійде парк автомобілів економ таксі. Зручні авто, які працюють по доступному тарифу і забезпечують комфортне і дешеве переміщення в місті - ідеальний варіант для киян!

Розрахуйте вартість економ таксі онлайн

Технічний прогрес не стоїть на місці, пропонуючи вигідні і сучасні інструменти для жителів Києва. Ви цілодобово можете звернутися не тільки до оператора, зателефонувавши на наші номери виклику таксі, а й самостійно зробити розрахунок вартості онлайн на сайті або в мобільному додатку Це відмінна можливість управляти всім процесом самостійно, а також заздалегідь спланувати поїздку в найдешевшому економ таксі.

Досить ввести маршрут поїздки в форму онлайн замовлення, а також вибрати відповідний тариф, після чого буде доступна точна вартість за тарифами економ. Все відбувається в реальному часі, і вартість озвучена водієм не відрізнятиметься від тієї, що ви побачили при розрахунку вартості.

Також ви можете оцінити переваги мобільного додатка, яким користуються наші постійні пасажири. У вас не виникне труднощів із завантаженням і установкою, проте ви отримаєте можливість замовити економ таксі в Києві за найкращими цінами. Доброзичливий і досвідчений персонал 365 днів в році готовий якісно обслужити ваше замовлення. Подорожуйте з комфортом в найдешевшому Київ Таксі!

Запрошуємо до співпраці водіїв Києва

Запрошуємо до співпраці водіїв з власними автомобілями. Вільний графік та самі лояльні умови співпраці. Ви відразу будете бачити маршрут поїздки та вартість!

Найвигідніші умови співпраці

Пропонуємо найбільш лояльні та вигідні умови співпраці для водіїв. Мінімальні оплати, які дадуть можливість отримувати стабільний додатковий або основний заробіток.

Вільний графік роботи

Вільний графік дає можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. Ви можете працювати тільки тоді, коли вам це зручно. Маршрут поїздки та ціна доступна водієві ще до прийняття замовлення.