Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна вартість кожної поїздки

Найдоступніші ціни таксі в Києві! Якщо ви шукаєте дешеве таксі, то досить розрахувати вартість таксі онлайн і переконатися в тому, що з нами дійсно дешево та доступно.
Базові тарифи
В аеропорт Бориспіль
Міжміське таксі
Базові ціни по місту
Подача автомобіля Без доплати
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Вартість по місту від 6 грн/км
Вартість за містом від 9 грн/км
Універсал Без доплаты
Погодинно от 90 грн/час
Ціни на додаткові послуги
Попереднє замовлення Без доплати
Курьерська доставка + 50 грн. до тарифу
Зустріч з табличкою + 80 грн. до тарифу
Перевезення тварин + 60 грн. до тарифу
Драйвер (тверезий водій) х2 тариф
Кондиціонер Без доплати
Розрахувати вартість поїздки ви можете в будь-який зручний час за допомогою форми онлайн замовлення, а також звернувшись за номерами замовлення таксі в Києві.
Напрямок Київ – Бориспіль
Академмістечко від 372 грн.
Васильківська від 288 грн.
Вокзальна від 318 грн.
Оболонь від 331 грн.
Дарниця від 258 грн.
Кловська від 296 грн.
Хрещатик від 308 грн.
Позняки від 220 грн.
Напрямок Бориспіль – Київ
Академмістечко від 379 грн.
Васильківська від 285 грн.
Вокзальна від 313 грн.
Оболонь від 323 грн.
Дарниця від 253 грн.
Кловська від 288 грн.
Хрещатик від 293 грн.
Позняки від 219 грн.
Розрахунок вартості в аеропорт Бориспіль проводитися від вашого будинку до терміналу аеропорту. Дізнайтеся точну вартість онлайн, або через нашого оператора.
Ціни таксі по Київській області
Київ – Бела Церква від 664 грн.
Київ – Фастів від 538 грн.
Київ – Ірпінь від 101 грн.
Київ – Васильків від 245 грн.
Київ – Бородянка від 370 грн.
Київ – Обухів від 280 грн.
Київ – Переяслав-Хмельницький від 630 грн.
Київ – Славутич від 1630 грн.
Ціни таксі по містам України
Київ – Харків від 4150 грн.
Київ – Одеса від 4125 грн.
Київ – Дніпро від 3880 грн.
Київ – Маріуполь від 7350 грн.
Київ – Запоріжжя від 4400 грн.
Київ – Львів від 4750 грн.
Київ – Кривий Ріг від 3680 грн.
Київ – Миколаїв від 4300 грн.
Таблиця цін на міжміське таксі дає можливість ознайомитися з приблизною вартістю. Розрахуйте точний тариф через оператора нашої служби.

Ціна та вартість таксі в Києві

Кожен з нас стикався з необхідністю виклику таксі в Києві, але як вибрати службу таксі, в якій буде ідеальне поєднання доступної вартості поїздки та якісного сервісу? Відповідь дуже проста - служба Київ таксі! Наша компанія вже не перший рік надає послуги таксі, і саме цей безцінний досвід дав нам можливість запропонувати жителям та гостям Києва найвигідніші ціни таксі, а також запропонувати високі стандарти обслуговування кожного пасажира.

Служба Київ таксі має в своєму розпорядженні великий парк автомобілів, що мінімізує час подачі, а також дає можливість запропонувати найвигідніші ціни таксі в Києві. Розрахувати вартість майбутньої поїздки, а також оформити виклик таксі ви можете в будь-який зручний час прямо зі сторінок нашого сайту, або звернувшись до одного з наших операторів. Оформивши замовлення в Київ таксі ви можете не переживати про вартість майбутньої поїздки, адже ви будете її знати ще до посадки в салон автомобіля.

Легко розрахувати вартість таксі в Києві онлайн

Для більшості замовників дуже важливо заздалегідь спланувати і розрахувати вартість поїздки на таксі. Зробити це досить просто, адже на сторінках нашого сайту доступна проста і зрозуміла форма онлайн замовлення таксі, яка дає можливість розрахувати вартість онлайн. Вам буде потрібно вказати маршрут поїздки, після чого буде проведено розрахунок вартості за діючими тарифами «Київ таксі».

Наша компанія пропонує під вибір чотири класи автомобілів, що дасть можливість замовити дешеве таксі Києва, або вибрати більш комфортний і зручний «Бізнес клас». Також важливо і те, що ви завжди можете порівняти ціни таксі Києва по різних класах автомобілів парку служби. Для цього достатньо вказати маршрут поїздки і змінити клас авто, після чого вартість поїздки буде змінюватися в залежності від обраного класу.

Ціна таксі в аеропорт і на міжміські поїздки

На сторінках нашого сайту ви також можете ознайомитися з цінами таксі в аеропорт Бориспіль і на міжміське напрямок. Це буде зручно в тому випадку, якщо у вас планується поїздка, і ви хочете знати точну вартість заздалегідь. Для вашої зручності ми помістили таблиці зразкових цін, які підійдуть для ознайомлення зі зразковими тарифами, в той же час ви цілодобово зможете розрахувати вартість таксі онлайн або звернувшись по одному з наших цілодобових номерів таксі в Києві.

Київ таксі - це найдоступніші тарифи таксі Києва

Тарифами служби Київ таксі було приділено особливу увагу. Адже ми прекрасно розуміємо те, що послуги таксі повинні бути доступні і якісні. Завдяки такому підходу нам вдалося зробити найбільш вигідну пропозицію серед служб таксі Києва. Якщо вам потрібно дешеве таксі, то ви сміливо можете оформити онлайн замовлення на сторінках нашого сайту, або звернутися за номерами таксі Києва. Звернувшись в нашу службу, вам не доведеться переживати про вартість поїздки, адже вона завжди буде доступною.

У той же час наша компанія дбати про якість обслуговування, ще раз доводячи те, що дешеве таксі в Києві має і може бути якісним.