Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Номер замовлення таксі Києва

Замовити таксі в Києві можна онлайн, або скориставшись одним з наших цілодобових номерів. Для вашої зручності ми пропонуємо телефони всіх популярних операторів мобільного зв'язку в Україні. Достатньо зателефонувати на один з телефонів служби "Київ таксі", оператор розрахує точну вартість, відповість на поточні питання, а також підбере найближчий вільний автомобіль таксі. Також ви можете звернутися в тому випадку, якщо у вас є пропозиції або побажання по роботі компанії.

Замовити таксі:

Безкоштовний додаток:

Відділ кадрів:

  • Адреса: Київ, вул. Світлицького, 35 оф. 37
  • Час роботи: Вт-Пт з 10:00 до 17:00
  • Телефон: +38 (050) 420-89-30

Номер таксі в Києві - забронюйте поїздку всього за кілька хвилин

Здійснити замовлення Київ таксі можливо зручним вам способом:

  • Онлайн форма на сайті. Зручне рішення для зайнятих людей. Ви самостійно вказуєте всі потрібні параметри і чекаєте подачі автомобіля.
  • Додаток. Найоптимальніший варіант. Де ваші персональні дані вводяться тільки один раз, а далі підставляються автоматично до кожного замовлення. Водії моментально бачать вашу заявку в додатку. GPS-система дозволяє відслідковувати рух автомобіля в реальному часі на мапі Таким чином ви завжди в курсі, коли точно прибуде авто.
  • Дзвінок оператору. Класичний варіант замовлення таксі в Києві за номером телефону. Ввічливі дівчата з радістю підберуть вам найближчий автомобіль відповідного класу.

Номер дешевого таксі в Києві з якісним обслуговуванням

Київ Таксі наймає тільки кращих водіїв і ставиться до них справедливо. Саме тому з нами співпрацюють професіонали, які знають Київ і Київську область навіть задом наперед. У будь-якому випадку, можете бути впевнені, що ми доставимо вас туди, куди потрібно і вчасно! Набирайте номер нашого таксі в Києві і переконайтеся в цьому.

Київ Таксі займається перевезенням людей і розуміє важливість чудового обслуговування клієнтів. Це починається з першого вітання в аеропорту, внутрішньоміських і обласних поїздок, і закінчуючи фінальним прощанням в аеропорту. Київ Таксі - номера, які варто набирати.