Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Великий автопарк для комфортних поїздок

Завдяки великому парку автомобілів забезпечується не тільки найшвидша подача таксі в Києві, а й високий рівень комфорту кожної поїздки.
Економ клас
Мінімальне замовлення від 30 грн.
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.
Бізнес клас
Мінімальне замовлення ві 50 грн.
Для комфортних ділових поїздок та трансферів.
Універсал
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Для поїздок з багажем в аеропорт або на вокзал.
Мікроавтобус
Мінімальне замовлення від 60 грн.
Для поїздок групами та урочистих заходів.

Мікроавтобус таксі в Києві

Зібралися великою компанією на шашлики або на корпоративу? Тоді вам потрібно замовити таксі мікроавтобус (мікроавтобус)! Таксомоторних підприємство «KYIV TAXI» надає послуги таксі мікроавтобус Київ і таксі мікроавтобус Київська область. Таким чином, в яку точку Київської області вам не знадобилося таксі мікроавтобус або мікроавтобус? Ви завжди можете розраховувати на таксомоторні підприємство «KYIV TAXI».

Переваги сервісу «KYIV TAXI»

Ні для кого не секрет, що на території столиці та її області працюють тисячі приватних візників і сотні компаній. Але, якщо звикли до комфорту і пунктуальності, скористайтеся нашими послугами.

Ключові переваги «KYIV TAXI»:

  • 100% подача транспортного засобу;
  • Оптимальні тарифи для будь-якого гаманця;
  • Досвідчені водії;
  • Ввічливі і швидкі диспетчера;
  • Комфортні і сучасні автомобілі.

Перелік переваг можна продовжувати і далі, але немає сенсу! Скористайтеся зазначеними на сайті телефонами або формою онлайн замовлення і оціните якість послуг, що надаються самостійно!

Запрошуємо до співпраці водіїв Києва

Запрошуємо до співпраці водіїв з власними автомобілями. Вільний графік та самі лояльні умови співпраці. Ви відразу будете бачити маршрут поїздки та вартість!

Найвигідніші умови співпраці

Пропонуємо найбільш лояльні та вигідні умови співпраці для водіїв. Мінімальні оплати, які дадуть можливість отримувати стабільний додатковий або основний заробіток.

Вільний графік роботи

Вільний графік дає можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. Ви можете працювати тільки тоді, коли вам це зручно. Маршрут поїздки та ціна доступна водієві ще до прийняття замовлення.