Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Великий автопарк для комфортних поїздок

Завдяки великому парку автомобілів забезпечується не тільки найшвидша подача таксі в Києві, а й високий рівень комфорту кожної поїздки.
Економ клас
Мінімальне замовлення від 30 грн.
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.
Бізнес клас
Мінімальне замовлення ві 50 грн.
Для комфортних ділових поїздок та трансферів.
Універсал
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Для поїздок з багажем в аеропорт або на вокзал.
Мікроавтобус
Мінімальне замовлення від 60 грн.
Для поїздок групами та урочистих заходів.

Таксі стандарт класу в Києві

У Києві багато громадського транспорту, можете сісти на метро або автобус і доїхати до більшості місць, куди хочете. Але комфорт таксі в Києві - зручний, хоча і дорожчий, варіант дістатися з місця на місце в місті. Вам не потрібно чекати метро або автобуса, багато ходити між пунктом призначення і місцем, де сідайте. Коли на вулиці нестерпно жарко або арктичних холодно, кабіна комфорт таксі в Києві - справжня розкіш.

Служба "KYIV TAXI" працює цілодобово в будь-які дні і погоду. Доглянуті автомобілі служби завжди готові приїхати на виклик. Скориставшись нашим сервісом одного разу, ви залишитеся з "KYIV TAXI" назавжди.

Запрошуємо до співпраці водіїв Києва

Запрошуємо до співпраці водіїв з власними автомобілями. Вільний графік та самі лояльні умови співпраці. Ви відразу будете бачити маршрут поїздки та вартість!

Найвигідніші умови співпраці

Пропонуємо найбільш лояльні та вигідні умови співпраці для водіїв. Мінімальні оплати, які дадуть можливість отримувати стабільний додатковий або основний заробіток.

Вільний графік роботи

Вільний графік дає можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. Ви можете працювати тільки тоді, коли вам це зручно. Маршрут поїздки та ціна доступна водієві ще до прийняття замовлення.