Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Великий автопарк для комфортних поїздок

Завдяки великому парку автомобілів забезпечується не тільки найшвидша подача таксі в Києві, а й високий рівень комфорту кожної поїздки.
Економ клас
Мінімальне замовлення від 30 грн.
Ідеальний варіант для щоденних поїздок по Києву.
Бізнес клас
Мінімальне замовлення ві 50 грн.
Для комфортних ділових поїздок та трансферів.
Універсал
Мінімальне замовлення від 40 грн.
Для поїздок з багажем в аеропорт або на вокзал.
Мікроавтобус
Мінімальне замовлення від 60 грн.
Для поїздок групами та урочистих заходів.

Таксі бізнес класу в Києві

Замовити бізнес-таксі в Києві ще ніколи не було так просто. В "Київ Таксі", ми намагаємося доставити вас туди, куди ви хочете, без проблем. У бізнесі важливо бути в потрібному місці, в точний час. Таким чином, складається перше враження про вас. Таксі бізнес-класу в Києві від служби "Київ Таксі" - відмінне рішення в підтримці вашого позитивного іміджу.

Ми спростили бронювання надійного бізнес-таксі в Києві.

Прямуєте до пам'яток Києва, вечеряєте або їдете в аеропорт, відправляєтеся на ділову зустріч ви можете замовити vip таксі в Києві за лічені хвилини через нашу безпечну форму онлайн замовлення на сайті або в додатку. Цінуйте живе спілкування, тоді уважні диспетчери "Київ Таксі" точно і швидко приймуть виклик.

Якщо віп таксі, то від служби "Київ Таксі"

Потрібно таксі віп класу? Шукайте надійну службу з комфортабельними авто? Скористайтеся послугами "Київ таксі". В автопарку служби тільки чисті, доглянуті автомобілі різних класів. Всі наші водії місцеві, люблять своє місто і є експертами в області.

Досліджуйте більше Київ і насолоджуйтеся всім, що він може запропонувати - таксі "Київ Таксі" завжди близько.

Запрошуємо до співпраці водіїв Києва

Запрошуємо до співпраці водіїв з власними автомобілями. Вільний графік та самі лояльні умови співпраці. Ви відразу будете бачити маршрут поїздки та вартість!

Найвигідніші умови співпраці

Пропонуємо найбільш лояльні та вигідні умови співпраці для водіїв. Мінімальні оплати, які дадуть можливість отримувати стабільний додатковий або основний заробіток.

Вільний графік роботи

Вільний графік дає можливість самостійно розпоряджатися своїм часом. Ви можете працювати тільки тоді, коли вам це зручно. Маршрут поїздки та ціна доступна водієві ще до прийняття замовлення.