ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ

22:15
  • Багаж
  • Тварина
  • Кондиціонер
  • Курьерська доставка
  • По місту
  • Чек
standart

Стандарт

premium

Бізнес

wagon

Універсал

minibus

Мікроавтобус

+38
Вартість поїздки:

Ви можете збільшити суму замовлення, що прискорить пошук автомобіля в години пік чи за поганих погодніх умов.
0
100

ЧАС ДО ПОДАЧІ АВТОМОБІЛЯ НАЙБЛИЖЧИЙ

Прибуде в

НАЙБЛИЖЧИЙ

ІДЕ ПОШУК АВТОМОБІЛЯ...

Тариф

СТАНДАРТ

Час подачі

НАЙБЛИЖЧИЙ

Більше вигоди для наших пасажирів! На кожне онлайн замовлення з сайту та мобільного додатка діє знижка. Надійне і недороге таксі Києва для будь-якої поїздки!

Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Доступна ціна кожної поїздки! Розрахуйте вартість онлайн.
Знижки на кожне онлайн замовлення таксі

Кур'єрська доставка таксі в Києві

Досить часто трапляється так, що потрібно терміново доставити посилку по Києву, а поїхати особисто немає можливості. В такому випадку пропонуємо вам оцінити переваги кур'єрської доставки від Київ таксі. Наш водій на час стане вашим персональним кур'єром і доставить посилку в максимально короткі терміни в будь-яку точку Києва.

Кур'єрська доставка від «Київ таксі» дає можливість відправити невелику посилку по Києву, при цьому вам не доведеться відволікатися від роботи або своїх особистих справ. Оперативна, надійна і швидка доставка в Києві вам доступна 24/7 по самим лояльними цінами. Якщо вам необхідна дешева доставка таксі, то наші ціни вас приємно здивують.

Переваги доставки від Київ таксі

Кур'єрська доставка в Києві досить популярна послуга, в той же час вже багато жителів і гостей столиці встигли переконатися в оперативності та відповідальності водіїв «Київ таксі». Великий парк автомобілів дає можливість максимально оперативно подати найближчий вільний автомобіль таксі, який в найкоротші терміни зробить кур'єрську доставку за вказаною адресою в Києві.

Кур'єрська доставка по Києву - швидко, зручно, недорого!

Якщо вам необхідно швидко і недорого доставити посилку по Києву, то наша служба таксі запропонує вам найвигідніші умови і оперативність. Професійний водій акуратно і дбайливо доставить вашу посилку, квіти, а також ділову кореспонденцію по Києву. Важлива також вартість даної послуги, адже якщо вам потрібно кур'єрська доставка таксі, то служба «Київ таксі» пропонує вам найвигідніші ціни.